Marketing & fondsenwerving

Bijeenkomst F2F-werving

Een bijeenkomst over straat- en huis-aan-huis werving (face-to-face) voor leden van Goede Doelen Nederland, waarin we de resultaten van de F2F Benchmark bespreken, ervaringen uitwisselen en vooruitkijken naar 2026.

Wanneer?
9 september | 15.00 – 16.30 (inloop vanaf 14.45, borrel na afloop)

Waar?
Kantoor Goede Doelen Nederland, Amsterdam

Voor wie?

Hoofden Fondsenwerving en (eind)verantwoordelijken voor het F2F kanaal

Wat staat er op de agenda?

  • Benchmark F2F | Wat zijn de trends en ontwikkelingen in F2F-werving? We nemen de belangrijkste bevindingen uit de F2F Benchmark najaar 2025 met elkaar door.
  • Inschrijfformulier en SMS-bevestiging | Naar aanleiding van de casussen die we bespraken op de bijeenkomst van 10 april, hebben we juridisch advies ingewonnen. De uitkomsten delen we graag met jullie.
  • Samenwerking met wervingsbureaus | Welke afspraken kunnen bijdragen aan een goede samenwerking in 2026? De F2F-commissie doet enkele suggesties en nodigt jullie uit om hierover mee te denken en ervaringen te delen.
  • Wat verder ter tafel komt (WVTTK) | Heb je zelf nog punten die je graag wilt bespreken? Laat het weten via degroot@goededoelennederland.nl.

Kortom: we gaan zoals altijd de diepte in op actuele thema’s binnen F2F-werving, delen nieuwe inzichten en bespreken samen wat dit betekent voor de praktijk. En natuurlijk sluiten we af met een borrel om bij te praten en nieuwe ideeën uit te wisselen.

Inschrijven