Public Affairs
Goede Doelen Verkiezingsdebat
Op 22 september vond het Goede Doelen Verkiezingsdebat plaats in Nieuwspoort Den Haag. Ben je er niet bij geweest? Dan kan je het terugkijken.
Wat was het programma?
- Margreet Plug start het programma en vertelt over de onmisbare rol van goede doelen voor onze samenleving en specifiek van de dierenorganisaties. Daarbij zullen we een publicatie presenteren: 'Goede doelen zijn onmisbaar voor dieren. Hoe ze dieren beschermen en mensen verbinden'.
- Onder begeleiding van Lars Sørensen, gingen we in debat met politici aan de hand van stellingen die belangrijk zijn voor het werk van goede doelen. Aanwezig waren Derk Boswijk (CDA), Mohammed Mohandis (GL-PvdA), Joost Sneller (D66) en Don Ceder (ChristenUnie).
- Rick Lawson, voorzitter van het College voor de Rechten van de Mens, gaf een korte toelichting op de jaarlijkse rapportage over mensenrechten in Nederland: Tegenspraak onder druk.
- Eduard Nazarski, voormalig directeur Amnesty NL en Vluchtelingwerk NL, en Paul Smeets, hoogleraar Filantropie aan de UvA, leidden ieder een stelling in.
Terugkijken?
Wil je het terugkijken? Dat kan hier: