Cybersecurityexpert Patrick Jordens in gesprek met CBF over informatiebeveiligingseisen

Cyberweerbaarheid is een belangrijk thema voor CBF-Erkende goededoelenorganisaties. De Commissie Normstelling benadrukt in de erkenningsregeling, waarvan de categorieën per 1 januari 2025 zijn herzien, dat informatiebeveiliging en privacy cruciale elementen zijn van goed bestuur. Als onafhankelijk toezichthouder bevraagt het CBF daar erkende goede doelen ook op in de audits.
Cybersecurityexpert Patrick Jordens ging hierover in gesprek met Joost Veeken, auditor bij het CBF, en schreef hierover een blog. Deze is te lezen op de website van TT3P. Overigens worden hier frequent blogs geplaatst die de moeite waard zijn om te lezen.
Inkoopvoordelen en trainingen
Goede Doelen Nederland heeft leveranciersafspraken met TT3P. Leden kunnen met korting gebruik maken van cybersecuritydiensten en trainingen. Op 2 april organiseren we in samenwerking met TT3P een cyberweerbaarheidstraining voor medewerkers van aangesloten goededoelenorganisaties. Aanmelden kan via deze link.