Gewijzigde contactpersonen leveranciers

Er zijn personeelswisselingen geweest bij een aantal van de leveranciers waar wij collectieve inkoopafspraken mee hebben gemaakt. Hier vind je een overzicht van de nieuwe contactpersonen: Adecco: Kimberly Ofori / 06 - 53 37 73 16 / kimberly.ofori@adecco.nl Dunck: Leon Toonen / 06 - 16 36 15 80 / ltoonen@dunck.nl LOTNL: Max Strietman / 06 - 45 46 00 04 / max@lotnl.nl NS Zakelijk: Uryan Yilmaz / 06 - 30 05 18 77 / uryan.

Er zijn personeelswisselingen geweest bij een aantal van de leveranciers waar wij collectieve inkoopafspraken mee hebben gemaakt. Hier vind je een overzicht van de nieuwe contactpersonen:

Adecco:
Kimberly Ofori / 06 - 53 37 73 16 / kimberly.ofori@adecco.nl

Dunck:
Leon Toonen / 06 - 16 36 15 80 / ltoonen@dunck.nl

LOTNL:
Max Strietman / 06 - 45 46 00 04 / max@lotnl.nl

NS Zakelijk:
Uryan Yilmaz / 06 - 30 05 18 77 / uryan.yilmaz@ns.nl

NTI Zakelijk, Lectric, Schoevers, Scheidegger, Computrain, NCOI:
Accountteam / 088 - 16 30 600 / zakelijk@nti.nl

Post NL Data Solutions:
Jurrit Veltman / 06 - 22 49 95 74 / jurrit.veltman@postnl.nl

Sanoma:
Saskia Tollenaar / 06 - 20 70 80 09 / saskia.tollenaar@sanoma.com

Sandd:
Elien Overmars / 06 - 10 74 57 92 / eovermars@sandd.nl

Laatste ledenberichten

Beeld en Geluid gebouw 740x320
Jubileum: 60 jaar Socutera
Communicatie
Integriteit
29 mei: Workshop: Dilemma’s in je werk – het maken van integere afwegingen in de praktijk
Michell Hogendorp Expert Masterclass Kanaalmanagement
Eerste twee Masterclasses Fondsenwerving succesvol afgerond
Marketing & fondsenwerving