Gewijzigde contactpersonen leveranciers

Er zijn recent personeelswisselingen geweest bij een aantal van onze leveranciers waar wij collectieve inkoopafspraken mee hebben gemaakt. Hier vind je een overzicht van de nieuwe contactpersonen: Adecco Evelyn Dobbinga: 020 - 52 38 038 / evelyn.dobbinga@adecco.nl Adver-Online Sylvia Kreuse: 023 - 55 30 350 / sylvia.kreuse@adver-online.nl Buckaroo Serge Derks: 030 - 71 15 000/ s.derks@buckaroo.

Er zijn recent personeelswisselingen geweest bij een aantal van onze leveranciers waar wij collectieve inkoopafspraken mee hebben gemaakt. Hier vind je een overzicht van de nieuwe contactpersonen:

Adecco
Evelyn Dobbinga: 020 - 52 38 038 / evelyn.dobbinga@adecco.nl

Adver-Online
Sylvia Kreuse: 023 - 55 30 350 / sylvia.kreuse@adver-online.nl

Buckaroo
Serge Derks: 030 - 71 15 000/ s.derks@buckaroo.nl

GX Software
Jacques Apon: 024 - 38 88 261 / jacques.apon@gxsoftware.com

New Heroes
Carolina Sessler: 073 - 84 49 910 / carolina.sessler@newheroes.com

PostNL (mail):
Elien Overmars: 06 - 10 74 57 92 / elien.overmars@postnl.nl (naast Philip Schellekens)

Randstad
Anton den Haan: 06 - 57 11 57 67 / anton.den.haan@nl.randstad.com

Sanoma
Robin Schuit: 088 - 55 67 777 / robin.schuit@sanoma.com

Goede Doelen Nederland heeft mantelovereenkomsten met een flink aantal leveranciers, verdeeld over 9 categorieƫn. Als lid kun je profiteren van diverse collectieve voordelen. Bekijk hier de leveranciers en hun ledenvoordelen.

Laatste ledenberichten

Agenda kalenderpunaise 740x320
Academie aanbod marketing en fondsenwerving september, oktober en november 2024
Marketing & fondsenwerving
Afscheid Jan van Berkel 27 juni
Afscheid van Jan van Berkel, voorzitter raad van toezicht Goede Doelen Nederland
Account GDN
Heb jij je account op onze website al persoonlijk gemaakt?