Video’s over schenken en nalaten, zet ze op je site!

In samenwerking met Netwerk Notarissen zijn in april dit jaar acht video’s gemaakt over schenken en nalaten. Zet de video’s op je site; ze bevatten veel informatie!

We hebben een korte handleiding laten maken waarin wordt uitgelegd hoe je de video’s op een effectieve manier online kan inzetten.

De video's zijn bedoeld voor donateurs die overwegen te gaan schenken of nalaten, maar hier nog weinig kennis over hebben. Lucienne van der Geld, directeur van Netwerk Notarissen, vertelt in de video’s op een aansprekende manier over onderwerpen als ‘het testament’, ‘het executeurschap’ of ‘geven bij leven’. Je vindt ze op het YouTube kanaal van Goede Doelen Nederland.

Je kunt de video’s ook in de look & feel van je organisatie site laten zetten voor gebruik op je eigen site. De kosten hiervoor zijn € 425 voor alle acht video’s samen. Daarvoor stuur je een mail naar vanvliet@goededoelennederland.nl.

Laatste ledenberichten

Constant IT homepage foto 740x320
Nieuwe inkoopsamenwerking: Constant IT – IT-oplossingen met Microsoft Cloud
Inkoop
Onderzoek
Sectoranalyse van start
Bedrijfsvoering & financiën
Handen briefjes geld 740x320
Handreiking Verantwoorde Fondsenwerving aangepast
Marketing & fondsenwerving