Overzicht resultaten 2019 Goede Doelen Nederland

Meer weten over de activiteiten en de resultaten van Goede Doelen Nederland in 2019? We hebben alles overzichtelijk op een rijtje gezet.

Het jaaroverzicht 2019 van Goede Doelen Nederland is gepubliceerd op de website. 2019 was een bijzonder jaar voor onze vereniging, we vierden namelijk ons 25-jarige bestaan. Dit jubileum hebben we samen met onze leden, samenwerkingspartners, leveranciers en medewerkers groots gevierd met het congres ‘Verkenning van de Toekomst’. We hebben teruggekeken op 25 jaar Goede Doelen Nederland, maar vooral vooruit gekeken en de uitdagingen van de toekomst verkend.

Samen met de leden hebben we veel bereikt in 2019. In het jaaroverzicht hebben we de activiteiten en resultaten overzichtelijk op een rijtje gezet.

Laatste nieuws

Tweedekamer
Twee belangrijke amendementen aangenomen voor behoud klantrelatie van goede doelen en loterijen
Logoreddeafgiftenaftrek
Petitie ‘Red de giftenaftrek, geef om de samenleving’
24 Actie BTW
Gezamenlijke actie 'Je belast er heel Nederland mee'