Verlenging NOW-regeling

Het kabinet heeft de NOW-regeling verlengd om bedrijven (en ook goede doelen) door de volgende fase van de coronacrisis heen helpen.

Op 20 mei heeft het kabinet de NOW-regeling verlengd. De NOW-regeling is onderdeel van de steunmaatregelen van het kabinet. Met deze NOW-regeling 2.0 wil het kabinet bedrijven, organisaties en hun medewerkers door de volgende fase van de coronacrisis heen helpen. Op 28 mei heeft het kabinet een aantal wijzigingen doorgevoerd in de NOW-regeling 2.0 om tegemoet te komen aan de kritiek op het voornemen om de correctie op de loonkostensubsidie te verlagen (de zogeheten ontslagboete).

Goede Doelen Nederland heeft de vragen van leden over de NOW-regeling verzameld en van antwoorden voorzien. Binnenkort verschijnen de vragen en de antwoorden op de coronapagina van Goede Doelen Nederland.

Klik hier voor de Kamerbrief 28 mei over de wijzigingen in de NOW-regeling 2.0
Klik hier voor de NOW-regeling 2.0

Laatste nieuws

Nieuwe leden juni
Vijf nieuwe leden Goede Doelen Nederland
Belangenbehartiging brief naar Weerwind
Wet bestuurlijk verbod ondermijnende organisaties van tafel
Tweedekamer
Kabinetsval: Goede hoop op meer ruimte voor het maatschappelijk middenveld