Beëindiging samenwerking met GraydonCreditsafe

Onlangs eindigde de inkoopsamenwerking met GraydonCreditsafe, de organisatie die de controle van de kredietwaardigheid van organisaties verzorgt. De speciale tarieven voor onze leden komen hiermee te vervallen.
Als je klant bent bij GraydonCreditsafe dan kun je dat natuurlijk blijven. We raden je in dat geval aan om contact op te nemen met je contactpersoon bij GraydonCreditsafe om de verdere samenwerking en tarieven te bespreken.
Ben je op zoek naar een andere leverancier op het gebied van CRM, data en ICT, bekijk dan al onze inkoopafspraken op dit vakgebied. Heb je nog vragen, neem dan contact op met Arjan Dekker, hoofd bedrijfsvoering & diensten: dekker@goededoelennederland.nl.
Goede Doelen Nederland heeft met bijna 50 leveranciers ledenvoordeel afgesproken. Deze voordelen zijn exclusief toegankelijk voor leden. Bekijk onze inkoopafspraken, verdeeld over 10 categorieën. Tarieven en kortingen staan meestal achter de inlog.