Nieuw contactpersoon bij Lyreco

Vanaf nu hebben we bij Lyreco een nieuwe contactpersoon: Stephanie Tanis. Zij zal binnen Lyreco verantwoordelijk zijn voor de contacten met alle goede doelen. Je kunt altijd contact opnemen met haar om te kijken welke voordelen voor jouw organisatie interessant kunnen zijn.

Goede Doelen Nederland en Lyreco werken al lange tijd samen. Als lid profiteer je bij Lyreco van scherpe prijzen voor kantoor- en werkplekbenodigdheden. Denk hierbij niet alleen aan traditionele kantoorartikelen, maar ook aan producten op het gebied van catering, hygiëne & persoonlijke beschermingsmiddelen.

Door zoveel mogelijk productcategorieën onder te brengen bij één leverancier, kun je besparen op beheerskosten. Eén manier van bestellen en factureren biedt gemak en zo beperk je ook het aantal leveringen dat je ontvangt.

Je bereikt Stephanie via e-mail: stephanie.tanis@lyreco.com of telefonisch op 0886 - 03 20 01 of 06 - 26 53 85 88.
Lees hier meer over Lyreco.

Laatste ledenberichten

Nationale vrijwilligersprijzen
Doe mee aan de Nationale Vrijwilligersprijzen 2025
Vrijwilligersmanagement
Post NL logo 2024 740x320
Wijziging in PostNL retourpost
Inkoop
Euros geld briefjes 740x320
Vrijwilligersvergoeding ongewijzigd in 2025
Vrijwilligersmanagement